Tag Archives: rower

rower

maraton

Stylowe rowerki miejskie – czyli, jazda po mieście w ogromnym stylu

Każdziutki z nas ma pojęcie, co to bywa rowerek, a przynajmniej wie, w jaki sposób mniej więcej go po opisywać – “rowerek to dwukołowiec, z siodełkiem, kierownicą, napędzany naszą siłą mięśni wraz z pomocą pedałów” – zwykle tyle wiemy na ich temacik oraz tak prawdę stwierdzając, nie musimy wiedzieć więcej o ich specyfikacji, chyba iż naprawdę nasze osoby to interesuje, i chcemy zerknąć “głębiej”.

Continue reading “Stylowe rowerki miejskie – czyli, jazda po mieście w ogromnym stylu” »

wyjazd

Rowery dla kobiet, dla mężczyzn oraz dziecięce – co dobrze jest na ich temat wiedzieć?

Czym dokładnie jest rower każdy dobrze widzi, jednakże nie każdy zdaje sobie na samym początku sprawę, że każdy z nich jest inny oraz przypisany jest do już wyznaczonej kategorii, wśród której główny podział, jest to podział na rowery damskie, męskie oraz dziecięce.

Continue reading “Rowery dla kobiet, dla mężczyzn oraz dziecięce – co dobrze jest na ich temat wiedzieć?” »

rower

Kross Level F2 najlepszym rowerem do jazdy także po mieście

Decydując się na rower w Polsce można być pewnym, że typy rowerów takie jak: Kross Hexagon F3, Kross Modo 3.0 oraz Kross Level B6 są porządnie wykonane, eleganckie i są znakomite również do jeżdżenia wyczynowo. Według kwietniowego raportu serwisu Opineo oceniającego sklepy internetowe, najczęściej wybieranym przez użytkowników rowerowym sklepem jest T-bike. Powstał on w 1990 roku i specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży rowerów Kross, części Shimano, a także odzieży Endura.
Continue reading “Kross Level F2 najlepszym rowerem do jazdy także po mieście” »
Wycieczki, góry

Nowoczesny sklep górski

O ile planujesz aktywne lato pełne wędrówek i emocji, musisz bezwzględnie przed urlopem odwiedzić dobry sklep górski. Co tam należy zamówić? Na pierwszym miejscu mocne buty – to podstawa górskich włóczęg. Bez właściwego obuwia nie powinno się w ogóle udawać się na niełatwy teren. Wyposażenie oraz dostępne akcesoria w punkcie takim jak sklep turystyczny stanowią bazę, do jakiej zawsze mogą się odwołać przyszli podróżnicy.
Continue reading “Nowoczesny sklep górski” »