Archiwa tagu: rejon

rejon

Plusy województwa podlaskiego

W tym roku urlop każdego są w stanie być inne niż zazwyczaj. Zamiast Zachwycać tylko Nie należy więc zazwyczaj planować na ostatnią chwilę, w szczególności gdy mają to być rodzinne wakacje. Rzecz jasna istnieje też opcja nagłego wyjazdu. W tym przypadku planowanie wycieczki w ostatnim momencie jest wręcz pożądane. Z tym że zazwyczaj organizatorzy tego rodzaju wypraw zabierają ze sobą namioty, śpiwory i pozostałe konieczne akcesoria w razie braku noclegu pod dachem.
Czytaj dalej

Możliwości biura podróży z Gdańska

Ciężko zrozumieć czemu tak mało mieszkańców naszego kraju jeździ na słoneczny Krym. Ten piękny półwysep oferuje złote plaże, lazurowe Morze Czarne i dziesiątki zabytków, które warto zobaczyć. Widoki są zbliżone do tych, które są na wybrzeżu Francji, a koszty pobytu i dań są sporo mniejsze. W ogromie ofert różnych biur podróży wybór tej jednej najciekawszej oferty może zazwyczaj pochłonąć dużo czasu.
Czytaj dalej

Hiszpańskie wakacje – zwiedzamy najciekawsze miejsca

Miasto takie jak brytyjski Edynburg zniewala turystów znacznym nasyceniem zabytków. Specjaliści wyliczyli ich liczbę na około 4,5 tysiąca zabytkowych obiektów. Grzechem byłoby nie skorzystać z tak znakomicie przemyślanej oferty. Wskazane jest poznać to miasto bliżej, by samodzielnie przekonać się o jego uroku. Wiek XVII przeważa znacząco, biorąc pod uwagę architekturę miasta.
Czytaj dalej