Archiwa tagu: mróz

mróz

Wakacje na każdą kieszeń w górach? Nim podejmiesz decyzję przeczytaj nasze rady

Gdy aura jest zła, temperatura spada poniżej zera, mróz doskwiera, a auto znów nie może ruszyć, z nadzieją czekamy na początek wiosennego sezonu. Polskie góry gwarantują moc atrakcji związanych z funkcjonowaniem sporej ilości szlaków turystycznych, jakie są w zróżnicowanym stopniu trudności. Szlaki są odpowiednio przystosowane do maszerowania indywidualnie, jak też w dużych grupach.
Czytaj dalej

Zwiedzanie Polski w imponująco przemyślany sposób

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większego wysiłku. Przemarznięci, przebiegamy między domem a pracą, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz. Gdy pogoda nie zachęca, termometr wskazuje temperaturę ujemną, mróz doskwiera, a samochód znów nie potrafi ruszyć, z ulgą wyczekujemy na rozpoczęcie wiosennego sezonu.
Czytaj dalej

Wakacje w górach. A co z noclegiem?

Zima to okres, w którym nie chce nam się zmobilizować do większej aktywności. Przemarznięci, przemykamy z miejsca na miejsce, niechętni do wychodzenia na dwór. Gdy aura nie dopisuje, termometr wskazuje temperaturę ujemną, mróz szczypie w oczy, a auto znów nie chce odpalić, z ulgą wypatrujemy na rozpoczęcie cieplejszego sezonu. Nic tak nie pomaga wypocząć, jak wakacje.
Czytaj dalej