Tag Archives: koń

koń

Edukacja, książki

Jakiego rodzaju sportowy sprzęt powinien mieć każdy sportowiec? Jak to wygląda w różnorodnych dziedzinach?

Dla osób, które uprawiają sport niezwykle istotne są dwie rzeczy. To, aby utrzymać formę przez bardzo długi czas a także posiadać specjalistyczny sprzęt, który pomocny jest w osiągnięciu najbardziej zadowalających wyników.

Continue reading “Jakiego rodzaju sportowy sprzęt powinien mieć każdy sportowiec? Jak to wygląda w różnorodnych dziedzinach?” »

bieżnia treningowa

Jak schudnąć 10 kilogramów? Rady dietetyka

Jeżeli faktycznie masz nadwyżkę kilogramów, musi ona z czegoś wypływać. Niekiedy przyczyną są kłopoty zdrowotne, częściej jednak popełniane na co dzień omyłki w odchudzaniu (nie tylko w diecie) lub kombinacja tychże elementów.
Większa część ludzi, którzy nie mają problemów z nadwagą w naturalny sposób dobiera dla siebie posiłki o należytej objętości, składzie oraz kaloryczności.

Continue reading “Jak schudnąć 10 kilogramów? Rady dietetyka” »

malunek - sport

Umięśnione ramiona to nierzadko marzenie niejednej osoby chodzącej na siłownię.

malunek - sport
Autor: Shankill FC
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni trening w zestawieniu z dietą bogatą w białko to najlepszy sposób, żeby uzyskać planowany efekt. Poza tym trzeba zadbać o motywację, a z pewnością się to nam opłaci.

Continue reading “Umięśnione ramiona to nierzadko marzenie niejednej osoby chodzącej na siłownię.” »

sport

Czy interesują nas obozy konne?

Własne dziecko kocha konie, jest nimi faktycznie zafascynowane i mogłoby z nimi przebywać przez calutką dobę? Możemy sprawić, że będzie mogło się dowiadywać o nich dużo więcej, a również trenować różnorakie metody jazdy, zwiększając jeszcze mocniej tą swoją miłość do tych zwierząt.

Continue reading “Czy interesują nas obozy konne?” »