Tag Archives: hipoterapia

hipoterapia

Sklep z ubraniami

Hipoterapia jako możności niespotykane w różnych metodach rehabilitacji

Na koniu jest możliwość miło spędzać czas, ale jest możliwość również przełamywać strachy, uczyć się relaksowania mięśni. hipoterapia daje możności niedostępne w pozostałych sposobach rehabilitacji.

Continue reading “Hipoterapia jako możności niespotykane w różnych metodach rehabilitacji” »

Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można natknąć się na niemało sugestii obozów i kolonii, w tym od niedawna bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub szlifować swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
Continue reading “Obozy konne czyli wakacje w siodle” »
Roztocze

Jak możemy zająć swojemu dziecku część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, zresztą nie tylko u nas, są bardzo długie – choć oczywiście prawda jest taka, że uczniowie bez wątpienia mocno narzekają na to, iż letnia przerwa jest zbyt krótka. Można tak naprawdę powiedzieć, iż nie jest zbyt łatwo uchronić swoje dziecko przed wszechobecną nudą. Bo chociaż co prawda dzieciaki czekają na dwumiesięczną przerwę od szkoły, to kiedy już nadejdzie koniec czerwca, zaczynają się małe kłopoty… Jednakże nie można powiedzieć, że w każdym przypadku dzieci nie będą mieć nieprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego.
Continue reading “Jak możemy zająć swojemu dziecku część wakacji?” »