Tag Archives: gra

gra

dieta na masę 75 kg

Diety w dzisiejszych czasach nie są praktykowane wyłącznie przez osoby otyłe, ale także przez te, które interesuje dieta kulturysty i wyczerpujący trening

Jeżeli marzy nam się nie utrata wagi, a wzrost masy mięśni należy zacząć ciężkie treningi na siłowni. Jednak ćwiczenia powinny być wspierane właściwą dietą, do której podejdziemy jak fachowcy.

Continue reading “Diety w dzisiejszych czasach nie są praktykowane wyłącznie przez osoby otyłe, ale także przez te, które interesuje dieta kulturysty i wyczerpujący trening” »

suplementy na masę

Jak efektywnie się odchudzać? Dietetyk doradza

Odchudzanie rozpoczyna się w głowie, a nie w przewodzie pokarmowym. Jest to podstawowa dewiza zrzucania zbytecznych kilogramów.
Jeżeli potrzebujemy zrzucić kilka kilogramów, to też powinniśmy mieć świadomość, iż czeka nas kilka miesięcy pracy, nie zaś jeden tydzień.

Continue reading “Jak efektywnie się odchudzać? Dietetyk doradza” »

pracy

Jak właściwie dbać o swą kondycję na lato?

Po czasie zimy zwykle zaczynamy mocniej o siebie dbać. Jakkolwiek zimą nie mamy zbytnio czasu i ochoty na wszelkiego rodzaju ćwiczenia, a jednocześnie coraz częściej wolimy zakopać się na kanapie pod kocem z miską popcornu, zwykle razem z nadejściem pierwszych ciepłych dni podejmujemy decyzję o tym, i chcemy stracić parę dodatkowych kilogramów.

Continue reading “Jak właściwie dbać o swą kondycję na lato?” »

batuta

Batuta – jej najważniejsze zadania, a także konkretne przeznaczenie

Pewne spośród zawodów są dość specyficzne – dla niektórych wydają się wręcz bezcelowe, posiadające tylko zadanie “podkręcić” atmosferę. Jednakże jak to łatwo się domyśleć wszystko ma swój cel oraz coś co dla naszych osób może okazać się nawet całkiem niepotrzebne, dla otoczenia konkretnego zawodu jest nawet i niezbędne, aby wszystko miało możliwość funkcjonować tak, jak powinno.
Bardzo wielu z nas niewiarygodnie dobrze pamięta swoje pierwsze oglądane animacje – w samych latach dziewięćdziesiątych były one zupełnie inne niż te teraz obecne no i tak naprawdę poruszano w nich odrobinę inne tematy, które wraz z biegiem lat nie zanikały, tylko rozwijały się, poszerzając jedynie ich prawdziwe znaczenie.

Continue reading “Batuta – jej najważniejsze zadania, a także konkretne przeznaczenie” »